První sólový oblet světa českým letcem

odlet 25. července z letiště Točná
„Vzduch je naše mořeˮ T.G.M
Paměť národa

S Romanem poletí i jména dětí z dětských domovů. Za zaslaný obrázek

Jeden z laskavých přispěvatelů požádal, abych na OK-TGM místo jeho jména umístil název dětského domova, který on dlouhodobě podporuje. Kromě toho, že jsem mu s radostí vyhověl, tuto velkorysost také doplňuji nabídkou, že na letadlo umístím zdarma také jméno každého dítěte z tohoto dětského domova, které pošle na Roman@OkridlenyLev.cz kresbu, či jiné výtvarné ztvárnění alespoň jednoho z těchto motivů:

100 let republiky České letectví Oblet zeměkoule T. G. Masaryk Česká stopa ve světě Jsem hrdý na to, že jsem Čech

Na vědomí se dává, že každý, kdo přispěje - či už přispěl - alespoň částkou 5 000 Kč (ať už si vybral jakoukoliv odměnu) - může určit kterýkoliv dětský domov v ČR a věnovat mu privilegium, že děti z tohoto dětského domova mohou svá jména na OK-TGM umístit bezplatně, za pouhý mailem poslaný obrázek. Pokud tak chcete učinit, prosím pošlete jméno tohoto dětského domova na Roman@OkridlenyLev.cz a avizujte to dětem.

Nejhezčí ze všech zaslaných obrázků vyhraje vyhlídkový let pro 5 osob.

„Připomínám, že na OK-TGM mohou být při odletu umístěna jenom ta jména, která budou nahlášena do 22. července (sobota). Později nahlášená jména mohou "přistoupit" až v USA - a poletí alespoň přes Atlantik," upřesňuje Roman Kramařík.

„A abych nezapomněl - vážně velký dík všem, kteří dosud přispěli, moc si toho vážím. Vaše příspěvky jsou víc než jenom odlehčení nákladového břemene - jsou obrovskou vzpruhou ve vysilujícím víru příprav."

.

3 oceány
47 000 km
3 kontinenty
30 dnů
200 letových hodin